Utility Bar (6.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Log in
nl: Inloggen

en: Close
nl: Sluiten

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Blocks
nl: Blokken
