Utility Bar (6.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Log in
nn: Logg inn

en: Close
nn: Lukk

en: Log out
nn: Logg ut

en: Blocks
nn: Blokkar
