Utility Bar (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Other
ro: Altele

en: Log in
ro: Autentificare

en: Close
ro: Închidere

en: Log out
ro: Ieşire

en: Blocks
ro: Blocuri
