Utility Bar (6.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Other
uk: Інше

en: Log in
uk: Вхід

en: Close
uk: Закрити

en: Log out
uk: Вихід

en: Blocks
uk: Блоки
