Utility Bar (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Close
ar: إغلاق

en: Log out
ar: خروج

en: Blocks
ar: الصناديق
