Utility Bar (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Other
ast: Otru

en: Log in
ast: Entrar

en: Close
ast: Zarrar

en: Log out
ast: Desconeutar
