Utility Bar (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Other
bg: Други

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Излез

en: Blocks
bg: Блокове
