Utility Bar (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Other
cy: Arall

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Close
cy: Yn agos

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: Blocks
cy: Blociau
