Utility Bar (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Other
el: Άλλο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Blocks
el: Μπλοκ
