Utility Bar (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Blocks
eo: Blokoj
