Utility Bar (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Other
eu: Bestea

en: Log in
eu: Sartu

en: Close
eu: Itxi

en: Log out
eu: Irten

en: Blocks
eu: Blokeak
