Utility Bar (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Close
fi: Sulje

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Blocks
fi: Lohkot
