Utility Bar (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Other
id: Lainnya

en: Log in
id: Login

en: Close
id: Tutup

en: Log out
id: Logout

en: Blocks
id: Blok
