Utility Bar (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Close
is: Loka

en: Log out
is: Útskrá

en: Blocks
is: Blokkir
