Utility Bar (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Other
kk: Басқа

en: Log in
kk: Кіру

en: Log out
kk: Шығу

en: Blocks
kk: Блоктар
