Utility Bar (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
