Utility Bar (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Other
lv: Citi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Close
lv: Aizvērt

en: Log out
lv: Iziet

en: Blocks
lv: Bloki
