Utility Bar (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Other
pl: Inne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Close
pl: Zamknij

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Blocks
pl: Bloki
