Utility Bar (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Other
pt: Outros

en: Log in
pt: Entrar

en: Close
pt: Fechar

en: Log out
pt: Sair

en: Blocks
pt: Blocos
