Utility Bar (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Other
sk: Ostatné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Blocks
sk: Bloky
