Utility Bar (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Other
sq: Tjetër

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Log out
sq: Dalja

en: Blocks
sq: Blloqet
