Utility Bar (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Other
tr: Diğer

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Close
tr: Kapat

en: Log out
tr: Çıkış

en: Blocks
tr: Bloklar

en: User login (for Utility Bar)
tr: Kullanıcı girişi (Utility Bar için)

en: User login links (for Utility Bar)
tr: Kullanıcı girişi bağlantıları (Utility Bar için)

en: You are logged in as
tr: Kullandığınız ad
