Utility Bar (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Other
ug: باشقا

en: Log in
ug: كىرىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Blocks
ug: تارماق رايون
