Utility Bar (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Other
vi: Khác

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Close
vi: Đóng

en: Log out
vi: Đăng xuất

en: Blocks
vi: Khối
