Utility Bar (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Other
az: Digər

en: Log in
az: Loqin

en: Close
az: Bağlı

en: Log out
az: Çıxış

en: Blocks
az: Bloklar
