Utility Bar (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Log out
be: Выйсці

en: Blocks
be: Блокі
