Utility Bar (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
