Utility Bar (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Other
et: Muu

en: Log in
et: Sisene

en: Close
et: Sulge

en: Log out
et: Logi välja

en: Blocks
et: Plokid
