Utility Bar (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Other
ka: სხვა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Blocks
ka: ბლოკები
