Utility Bar (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Other
oc: Autre

en: Log in
oc: Se connectar

en: Close
oc: Tampar

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Blocks
oc: Blòts
