Utility Bar (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Other
ru: Другое

en: Log in
ru: Войти

en: Close
ru: Закрыть

en: Log out
ru: Выход

en: Blocks
ru: Блоки
