Utility Bar (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Close
ta: மூடு

en: Log out
ta: வெளியேறு

en: Blocks
ta: பகுதி
