Utility Bar (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Close
th: ปิด

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Blocks
th: บล็อค
