Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (39 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Audience
af: Gehoor

en: Enable
af: Aktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Variable
af: Veranderlike

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Create
af: Skep

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Active
af: Aktief

en: Send
af: Stuur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: Source
af: Bron

en: open
af: oop

en: Tasks
af: Take
