Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: Active
am: ገባሪ

en: Clear
am: አጥራ

en: Source
am: ምንጭ
