Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: احذف

en: Status
ar: الحالة

en: Prefix
ar: سابقة

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Closed
ar: مغلق

en: List
ar: القائمة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Audience
ar: جمهور

en: Enable
ar: فَعِّل

en: Edit
ar: حرر

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: رسالة

en: Password
ar: كلمة السر

en: Weight
ar: الوزن

en: Variable
ar: متغير

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استورد

en: Export
ar: صَدِّر

en: Save
ar: احفظ

en: Open
ar: مفتوح

en: Add
ar: أضف

en: Path
ar: المسار

en: Timestamp
ar: الختم الزمني

en: Create
ar: أنشئ

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Active
ar: جارٍ

en: Done
ar: تمّ

en: Details
ar: التفاصيل

en: Send
ar: أرسل

en: Start
ar: البداية

en: Configuration
ar: الضبط

en: Role
ar: الدور

en: Key
ar: المفتاح

en: open
ar: مفتوح

en: Installed
ar: مثبت

en: Tasks
ar: المهام
