Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Closed
ast: Zarráu

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Open
ast: Abrir

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Create
ast: Crear

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Active
ast: Activu

en: Done
ast: Fechu

en: Details
ast: Detalles

en: Send
ast: Unviar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Role
ast: Rol

en: Close
ast: Zarrar

en: Key
ast: Llave

en: open
ast: abiertu

en: Installed
ast: Instaláu
