Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: List
be: Сьпіс

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісаньне

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Message
be: Паведамленьне

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Export
be: Экспарт

en: Path
be: Шлях

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Active
be: Актыўна

en: Source
be: Крыніца

en: open
be: адчыненае
