Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Основен текст

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Приключила

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Откажи

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Включи

en: Edit
bg: Промени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Variable
bg: Променлив

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Създай

en: Path
bg: Път

en: Timestamp
bg: Дата

en: Create
bg: Създаване

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Active
bg: Активен

en: Details
bg: Детайли

en: Send
bg: Изпрати

en: Role
bg: Роля

en: Clear
bg: Изчисти

en: open
bg: Отворена

en: Participants
bg: Участници

en: Designer
bg: Дизайнер
