Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Active
bs: Aktivan

en: Details
bs: Detalji

en: Send
bs: Pošalji

en: Role
bs: Uloga

en: Source
bs: Izvor

en: open
bs: otvoren

en: Analyze
bs: Analiziraj
