Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: List
ca: Llista

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Open
ca: Obert

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Create
ca: Crea

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Active
ca: Activa

en: Done
ca: Fet

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Advanced
ca: Avançat

en: Details
ca: Detalls

en: Send
ca: Enviar

en: Start
ca: Inici

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Close
ca: Tanca

en: Key
ca: Clau

en: Clear
ca: Neteja

en: Source
ca: Font

en: open
ca: obert

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Tasks
ca: Tasques

en: Analyze
ca: Analitza
