Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (49 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Closed
cs: Zavřená

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Variable
cs: Proměnná

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Open
cs: Otevřené

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Create
cs: Vytvořit

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Active
cs: Aktivní

en: Done
cs: Hotovo

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Details
cs: Detaily

en: Send
cs: Poslat

en: Start
cs: Začátek

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Close
cs: Zavřít

en: Key
cs: Klíč

en: Clear
cs: Vymazat

en: Source
cs: Zdroj

en: open
cs: otevřené

en: Missing
cs: Chybějící

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Participants
cs: Účastníci

en: Analyze
cs: Analyzovat
