Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (46 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Closed
cy: Ar gau

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Weight
cy: Pwysau

en: Variable
cy: Newidiol

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Open
cy: Ar agor

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Path
cy: Llwybr

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Create
cy: Creu

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?

en: Active
cy: Gweithredol

en: Advanced
cy: Uwch

en: Details
cy: Manylion

en: Send
cy: Anfon

en: Start
cy: Dechrau

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Close
cy: Yn agos

en: Key
cy: Allwedd

en: Clear
cy: Clir

en: open
cy: ar agor

en: Analyze
cy: Dadansoddi
