Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (55 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: delete
da: slet

en: Prefix
da: Præfiks

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Username
da: Brugernavn

en: Closed
da: Lukket

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Audience
da: Publikum

en: Enable
da: Aktivér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Weight
da: Vægt

en: Variable
da: Variabel

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Open
da: Åben

en: Add
da: Tilføj

en: Path
da: Sti

en: Form ID
da: Formular ID

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Create
da: Opret

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Active
da: Aktiv

en: Done
da: Færdig

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Advanced
da: Avanceret

en: Details
da: Detaljer

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Role
da: Rolle

en: Close
da: Luk

en: Key
da: Nøgle

en: Clear
da: Ryd

en: Source
da: Kilde

en: Invite
da: Invitér

en: open
da: åben

en: Missing
da: Mangler

en: Installed
da: Installeret

en: Tasks
da: Opgaver

en: Participants
da: Deltagere

en: E-mail addresses
da: E-post adresser

en: In development
da: Under udvikling

en: Require
da: Kræv

en: Analyze
da: Analysér
