Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Timestamp
el: Ημερομηνία

en: Create
el: Δημιουργία

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Active
el: Ενεργό

en: Done
el: Έγινε

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Send
el: Αποστολή

en: Start
el: Αρχή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Role
el: Ρόλος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Key
el: Κλειδί

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Source
el: Πηγή

en: open
el: ανοιχτή

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: E-mail addresses
el: Διευθύνσεις e-mail

en: Designer
el: Σχεδιαστής
