Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Closed
eo: Fermita

en: List
eo: Listigi

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Variable
eo: Variablo

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Create
eo: Kreu

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Active
eo: Aktiva

en: Details
eo: Detaloj

en: Send
eo: Sendu

en: open
eo: malfermita
