Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Katkesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Open
et: Avatud

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Create
et: Loo

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Active
et: Aktiivne

en: Done
et: Valmis

en: Advanced
et: Täpsem

en: Details
et: Üksikasjad

en: Send
et: Saada

en: Configuration
et: Haldus

en: Role
et: Roll

en: Close
et: Sulge

en: Key
et: Võti

en: Clear
et: Tühjenda

en: Source
et: Allikas

en: open
et: ava

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Tasks
et: Ülesanded
