Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Testua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzailearen izena

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: open
eu: irekita
