Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (54 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Closed
fi: Suljettu

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Audience
fi: Yleisö

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Open
fi: Avoin

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Create
fi: Luo

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa kirjoituksen %title?

en: Active
fi: Toiminnassa

en: Done
fi: Tehty

en: Breadcrumb
fi: Muropolku

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Send
fi: Lähetä

en: Start
fi: Alkaa

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Close
fi: Sulje

en: Key
fi: Väri

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Source
fi: Lähde

en: open
fi: avoin

en: Installed
fi: Asennettu

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Participants
fi: Osallistujia

en: Feedback
fi: Palaute

en: E-mail addresses
fi: Sähköpostiosoitteet
