Usability Testing Suite (6.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Audience
gl: Audiencia

en: Enable
gl: Activar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Variable
gl: Variábel

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Open
gl: Aberta

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Create
gl: Crear

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Active
gl: Activo

en: Details
gl: Detalles

en: Send
gl: Enviar

en: open
gl: aberta
